Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Model Number | carpet |
| Modes of Sale | 1PCS |
| Decoration Style | Multifunction Kilim Rug |
| Technics | Machine Made |
| Design | Kilim |
| Material | linen |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | Geometric |
| Place | HALLWAY |
| Wash Style | Hand Wash, Mechanical Wash |
| Use | HOME, HOTEL, bedroom, PRAYER, Outdoor, Decorative, BATHROOM |
| Style | European and American style |
| Origin | Mainland China |
| sizes | 60*90cm, 60*130cm |
| feature 1 | Persian Kilim Cotton Bedside Carpet |
| feature 2 | Modern Woven Mat with Tassels |
Instock
There are no reviews yet.