Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 20 × 10 cm |
| is_customized | YES |
| Model Number | 45*75cm, 45*120cm |
| Modes of Sale | sell in piece |
| Decoration Style | Modern Nordic Rugs |
| Technics | Machine Made |
| Design | Nordic Rugs |
| Material | pvc |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | cartoon/卡通 |
| Place | Parlor |
| Wash Style | Mechanical Wash, Hand Wash |
| Use | Commercial, Decorative, HOTEL, Toilet, BATHROOM, HOME, Outdoor |
| Brand Name | OSSUER |
| Origin | Mainland China |
| usage | living room, parlor, hallway, bathroom |
| feature 2 | could be mechanical washed |
| style | Nordic Living room Area Rugs |
| Thickness | 9-12mm thick |
| feature 3 | PVC horse printed Carpet |
Instock
There are no reviews yet.