Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| is_customized | No |
| Model Number | ys-001 |
| Modes of Sale | 1 Piece |
| Decoration Style | Cartoon and Cute |
| Technics | Machine Made |
| Design | Kilim |
| Material | 100% Polyester |
| Shape | Round |
| Pattern Type | cartoon/卡通 |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Hand Wash, Mechanical Wash |
| Use | HOME |
| Style | Japanese and Korean Style |
| Origin | Mainland China |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.8kg (1.76lb.) |
| Package Size | 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in) |
Instock
There are no reviews yet.