Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Model Number | XJQ001 |
| Modes of Sale | 1 Piece |
| Decoration Style | Fashion/Moden |
| Technics | Machine Made |
| Design | AUBUSSON |
| Material | 100% Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | Solid |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Hand Wash |
| Use | HOME, HOTEL, bedroom, Decorative |
| Style | European and American style |
| Brand Name | O SHI CAR |
| Origin | Mainland China |
| Plush length | 2 CM (about) |
| Bottom thickness | 0.6-0.8 CM |
| Applicable places | Living room, bedroom, balcony, bay window, door mat, bedside, fitting room |
| Gram weight | 1.6kg/㎡ |
| Material quality | Specialty polyester fiber |
Instock
There are no reviews yet.