Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Modes of Sale | 1 piece |
| Decoration Style | Modern/Fashion |
| Technics | Machine Made |
| Design | Kilim |
| Material | Plush Fabric |
| Shape | Oval |
| Pattern Type | Solid |
| Place | bedroom |
| Wash Style | Hand Wash, Mechanical Wash |
| Use | HOME, bedroom, Decorative, Commercial |
| Style | Modern Style, European and American Style |
| Brand Name | O SHI CAR |
| Origin | Mainland China |
| Easy to clean | Simply shake the rug to get rid of loose dirt. Spot treat or machine wash on a gentle cycle. We recommend shaking the rug before first use to fluff up the fibers. |
| Applicable places | Living room, bedroom, balcony, bay window, door mat, bedside, fitting room |
| Gram weight | 0.8 kg/㎡ |
| Plush length | 2 CM |
| Bottom | Suede |
Instock
There are no reviews yet.