Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Model Number | Blue Minimalist Living room Carpet YY002-2 |
| Modes of Sale | Wholesale and Retail |
| Decoration Style | European and American style |
| Technics | Machine Made |
| Design | Wilton |
| Material | 100% Polyester, Comfortable Skin-friendly |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | Geometric lines |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Hand Wash, Mechanical Wash |
| Use | HOME, HOTEL, bedroom, PRAYER, Outdoor, Decorative, BATHROOM, Toilet, Commercial, Children's Room, Study room, Office, Coffee table, Party, Exhibition, Living room, Corridor |
| Style | Abstract art style |
| Origin | Mainland China |
| Applicable scene 1 | Indoor Outdoor |
| Applicable scene 2 | Corridor |
| Applicable scene 3 | Bedroom |
| Applicable scene 4 | Living room |
| Applicable scene 5 | Entry |
| Applicable scene 6 | Entrance |
| Applicable scene 7 | Dining room |
| Applicable scene 8 | Coffee table |
| Applicable scene 9 | Study room |
| Decoration Style 1 | Minimalist style |
| Decoration Style 2 | Modernism |
| Decoration Style 3 | Northern Europe |
| Decoration Style 4 | Abstract art style |
| Support Customization | Yes |
| Thickness | 6-8mm |
| Function 1 | Water Proof |
| Function 2 | Anti-slip |
| Function 3 | Antifouling |
| Function 4 | Sound absorption |
| Function 5 | Comfort |
| Function 6 | Easy to clean |
| Function 7 | Beautify the space |
| Function 8 | Wear-resistant |
Instock
There are no reviews yet.