Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 1 cm |
| is_customized | YES |
| Model Number | 30cm*30cm |
| Decoration Style | modern |
| Technics | Machine Made |
| Material | PVC |
| Shape | Square |
| Pattern Type | plant |
| Place | Parlor |
| Wash Style | Hand Wash |
| Use | HOME |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Thickness | 1cm |
| Pattern | Wood grain |
| Feature | SOFT |
| Type | Split Joint |
| Baby mats | mats for children |
| Color | As shown in figure |
Instock
There are no reviews yet.