Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| is_customized | YES |
| Model Number | Water Absorption Bathroom Carpet |
| Modes of Sale | Piece |
| Decoration Style | Modern |
| Technics | Machine Made |
| Design | Kilim |
| Material | 100% Nylon |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | Solid |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Hand Wash, Mechanical Wash |
| Use | HOME, bedroom, Decorative |
| Style | Japanese and Korean Style |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Thickness | about 0.6cm |
Instock
There are no reviews yet.