Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 20 × 10 cm |
| is_customized | YES |
| Model Number | Diameter 90cm/120cm/150cm |
| Modes of Sale | sell in piece |
| Decoration Style | Nordic Round Carpet |
| Technics | Machine Made |
| Design | Kilim |
| Material | Fleece Fabric |
| Shape | Round |
| Pattern Type | Floral |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Mechanical Wash, Hand Wash |
| Use | Decorative, Outdoor, bedroom, HOME, Toilet, BATHROOM, HOTEL |
| Style | European and American style |
| Brand Name | OSSUER |
| Origin | Mainland China |
| usage | Bedroom, living room, hallway |
| quantity | 1pcs |
| for | children and adult |
| Thickness | 10-12mm |
| Feature | European Embroidered Round Carpets |
Instock
There are no reviews yet.