Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Model Number | Minimalist light gray Living room Carpet AX105 |
| Modes of Sale | Wholesale and Retail |
| Decoration Style | European and American style, Luxurious Minimalism |
| Technics | Machine Made |
| Design | Wilton |
| Material | 100% Polyester, Comfortable Skin-friendly |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | Solid |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Hand Wash, Mechanical Wash |
| Use | HOME, HOTEL, bedroom, PRAYER, Outdoor, Decorative, BATHROOM, Toilet, Commercial, Party, Indoor, Living room, Sitting room, Office, Study, Dining room, Balcony, Sound absorption, Soundproofing, protect floor |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Applicable scene 1 | Living room |
| Applicable scene 2 | Bedroom |
| Applicable scene 3 | Corridor |
| Applicable scene 4 | Indoor Outdoor |
| Applicable scene 5 | Entry |
| Support Customization | YES |
| Thickness | 8-10mm |
| Function 1 | Soft |
| Function 2 | Anti-Slip |
| Function 3 | Washable |
| Function 4 | Antifouling |
| Function 5 | Sound absorption |
| Function 6 | Foldable storage |
Instock
There are no reviews yet.