Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Size | 45cmx45cm |
| Technics | Non-woven Textile |
| Model Number | Bath Mats |
| Style | Modern Style |
| Pattern | Solid |
| Feature | Eco-Friendly |
| Application | Bathroom |
| Brand Name | faroot |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.