Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | Solid |
| Place | bedroom |
| Use | HOME, HOTEL, bedroom |
| Style | plain |
| Origin | Mainland China |
| material | Imitation cashmere |
| thickness | 10mm |
Instock
There are no reviews yet.