Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Model Number | carpet/rug |
| Modes of Sale | Piece |
| Decoration Style | Modern rugs |
| Technics | Machine Made |
| Design | AUBUSSON |
| Material | 100% Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Hand Wash |
| Use | HOME, HOTEL, bedroom, Decorative, Commercial |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Plush length | About 3~4cm |
| Sponge thickness | About 0.8cm |
| Bottom material | Spot Plastic Anti-slip Bottom |
| Workmanship | Precision edge locking |
| Purpose | room Decoration |
| SHape | Rectangular |
| Feature | Furry and soft |
| Use 1 | Living room carpet |
| Use 2 | bedroom rugs |
| Use 3 | Bedside blanket |
| Use 4 | floor mat |
| Use 5 | Bedside carpet |
| Use 6 | Lounge Rug |
| Use 7 | Luxury carpet |
| Use 8 | children play mat |
| Use 9 | coffee table blanket |
| Use 10 | Girls' Room carpet |
Instock
There are no reviews yet.