Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 24 × 5 cm |
| Theme | Animals & Nature |
| Warning | Small parts, choking hazard ! Do not for children under 3 years old, u |
| Model Number | MGQZF06 |
| Brand Name | QXLRM |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Item Name | Clock Learning Kit |
| Material | main wood |
| Product Size | 30*19*4cm |
| Packaging | Color box |
| Usage | Time Cognition |
| Feature 2 | Educational toys for girl and boy |
| Feature | Learning Education, Cognition Toys, Children Toys, Matching Game, Time Teaching Aids, Montessori Learning Clocks with Cards, Kindergartner Toy for Game, Interaction Playroom Wall |
Instock
There are no reviews yet.