Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Spiral Ikebana Stem Holder |
| Function | Floor Vase |
| Material | Acrylic, acrylic, ABS |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Size | 7x7x5cm |
| Feature1 | Spiral Ikebana Stem Holder |
| Feature2 | Flower Stem Holder |
| Feature3 | Clear Spiral Flower Stem Stand |
| Feature4 | Floral Art Accessory |
| Feature5 | DIY |
| Feature6 | For Party Wedding |
Instock
There are no reviews yet.