Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | M |
| Function | Decorative Vase |
| Material | Plastic |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 65g |
| Diam | 5.5cm |
Instock
There are no reviews yet.