Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | none |
| Model Number | SZ006 |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Color | Blue |
| Size | 15*15*2.2cm |
| Package | OPP |
| Weight | 0.1 |
| Material | Wood |
| Age | > 3 years old |
| Gender | boys and girls |
| Theme | Clock |
Instock
There are no reviews yet.