Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HC0812A |
| Size | S |
| Function | Tabletop Vase |
| Material | Glass |
| Style | europe |
| Brand Name | HOCHANNELME |
| Origin | Mainland China |
| surface process | inkjet |
| Vase | home decor |
Instock
There are no reviews yet.