Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 17 cm |
| Model Number | KGV050 |
| Function | Tabletop Vase |
| Material | Glass, Glass |
| Origin | Mainland China |
| size | 6.3* 15cm |
| color | many colors |
Instock
There are no reviews yet.