Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 6 cm |
| Model Number | Spiral Ikebana Stem Holder |
| Function | Floor Vase |
| Material | Acrylic, acrylic, ABS |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Size | 7x7x5cm |
Instock
There are no reviews yet.