Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.234 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Straight glass vase |
| Size | M |
| Function | Centerpiece Vase |
| Style | Modern Style |
| Brand Name | VFGTERTE |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Glass |
| Option Height: | Approx.8cm/3.15in, 10cm/3.94in, 12cm/4.72in, 14cm/5.91in, 18cm/7.09in, 20cm/7.87in; |
| Diameter | Approx.6.4cm/2.56in |
| Feature | Our glass vase beautifully display your favorite flower. |
Instock
There are no reviews yet.