Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 cm |
| Model Number | Glass Plant Vase |
| Size | M |
| Function | Tabletop Vase |
| Material | Glass, glass |
| Style | Modern Style |
| Brand Name | Syrochelle |
| Origin | Mainland China |
| feature 1 | Plant Vase |
| feature 2 | Elegant Tree Growing Vase |
| feature 3 | Glass Plant holder Pot |
| feature 4 | indoor gardening accessories |
| feature 5 | table decoration ornaments |
| feature 6 | plant lovers gift |
| feature 7 | indoor plants holder containe r |
| feature 8 | Heat Resistance Clear Plant Pot For Gardening |
| feature 9 | chic and glossy exterior |
| feature 10 | displays the seeding-to-tree evolutions |
| feature 11 | high-grade material |
| feature 12 | Portable Perfection |
| feature 13 | Holiday Gift Favorite |
| feature 14 | Healthy Joy |
| feature 15 | Glimmering Growth Tracker |
| feature 16 | Excellent Materials |
| Product size | about 14x14x4.5cm |
| feature 17 | home decor accessories |
| support | wholesale/dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.