Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music, Clock |
| Warning | none |
| Model Number | mzsz006 |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Color | multicolors |
| Size | 15*15cm |
| Weight | 0.1kg |
| Package | OPP |
| Type | Teaching Aids |
| Style | boys toys, gilrs toys, baby toys |
| Material | Wood |
Instock
There are no reviews yet.