Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Function | Decorative Vase |
| Material | Metal |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Theme | Flowers |
| Finish Type | Mirror Polished |
| Room Type | Bathroom, Dining Room, Living Room, Bedroom |
| Occasion | Women, Mother's Day, Wedding, Graduation |
| Installation Type | Home Décor |
| Medium | 2.8" x 5.3" x 8.6" |
| Large | 3.8" x 8.3" x 10.2" |
Instock
There are no reviews yet.