Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 25 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | N-550 |
| Size | S, S 11x11x11.5cm, M 12.5×12.5×14.5cm, L 15x15x17.5cm |
| Function | Tabletop Vase |
| Material | Ceramic & Porcelain |
| Style | europe |
| Origin | Mainland China |
| Color | As shown in the picture |
| Use | Wedding, home decoration, A beauty gift for valentines day birthday, chri |
| Number | 1 pcs / 1set |
Instock
There are no reviews yet.