Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | M, 10cm*20cm |
| Function | Tabletop Vase |
| Material | Glass, glass |
| Style | Modern Style, Modern and simple |
| Brand Name | BIYLH |
| Origin | Mainland China |
| Surface process | polishing |
| Packaging | carton packaging |
| Color | Milk tea, dark green, light gray |
Instock
There are no reviews yet.