Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 38 cm |
| Model Number | Enamel |
| Function | Tabletop Vase |
| Material | Ceramic |
| Style | Traditional Chinese Style |
| Brand Name | enhancement |
| size | height 29cm width 16cm mouth dia 9cm bottom dia 10cm |
| origin | Jingdezhen China |
| crafts | Enamel Hexagonal Jar |
Instock
There are no reviews yet.