Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 10 cm |
| Is Smart Device | No |
| Length | 305mm |
| Width | 30.5cm |
| Shape | Circular |
| Diameter | 30.5cm |
| Weight | 600g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Model Number | G681 |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | 24 Hour Dial |
| Material | Metal |
| Pattern | ABSTRACT |
| Style | Modern Style |
| Body Material | Metal |
| Combination | separates |
| Wall Clock Type | 4.5cm Thick |
| Brand Name | yurudder |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
Instock
There are no reviews yet.