Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | sand timer |
| Brand Name | XINCHEN |
| Origin | Mainland China |
| Size | 5*29cm |
| Time | 15 minutes |
| Usage | wall-mountedrotary |
| Material | solid wood+glass+sand |
| Sand Color | red, orange, green, white, coffee, pink, blue, yellow |
| Applicable holidays | Father's Day, Mother's Day, Christmas, Children's Day, New Year's Eve, Halloween, Valentine's Day, Birthday, Chinese New Year, Easter, Carnival |
| Features 1 | desktop decoration |
| Features 2 | wooden glass hourglass |
| Features 3 | handcrafted hourglass |
| Features 4 | hourglass sauna |
| Features 5 | time sand clock |
| Features 6 | sauna clock |
| Features 7 | home decor interior |
| Features 8 | hourglass 15 minutes |
| Features 9 | sand clock decoration |
| Features 10 | wall clock |
Instock
There are no reviews yet.