Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 82g |
| Shape | SQUARE |
| Material | Plastic |
| Style | Brief |
| Motivity Type | Digital |
| Origin | Mainland China |
| Type | Desk Clocks, Alarm Clock |
| Condition | New |
| Key Word | Temperature Humidity Time |
| Dropship | Support |
Instock
There are no reviews yet.