Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 115mm |
| Weight | 200g |
| Diameter | 19mm |
| Width | 19mm |
| Model Number | IV-18 |
| Sheet Size | 8 inch |
| Function | With Backlight |
| Shape | Circular |
| Material | Glass & Crystal |
| Style | CREATIVE |
| Movement Type | STOPWATCH |
| Motivity Type | External Power Supply |
| Display Type | DIGITAL |
| Feature | LUMINOVA |
| Brand Name | Sense of Clock |
| Origin | Mainland China |
| Type | Desk Clocks |
Instock
There are no reviews yet.