Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Motivity Type | mechanical |
| Display Type | Needle |
| Feature | Swingable |
| Material | Acrylic |
| Pattern | ABSTRACT |
| Style | Brief |
| Body Material | Plastic |
| Combination | separates |
| Wall Clock Type | 9 mm Sheet |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
Instock
There are no reviews yet.