Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 200mm |
| Weight | 300g |
| Diameter | 200mm |
| Width | 8mm |
| Model Number | IV18 |
| Sheet Size | 8 inch |
| Shape | Geometric |
| Material | Glass & Crystal |
| Style | CREATIVE |
| Movement Type | Jumping movement |
| Motivity Type | External Power Supply |
| Display Type | DIGITAL |
| Feature | LUMINOVA |
| Brand Name | Sense of Clock |
| Origin | Mainland China |
| Type | Desk Clocks |
Instock
There are no reviews yet.