Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 11 cm |
| Length | 104mm |
| Weight | 1000g |
| Diameter | 145mm |
| Width | 31mm |
| Model Number | G15 |
| Sheet Size | 6 inch |
| Shape | Geometric |
| Material | Metal |
| Style | CREATIVE |
| Movement Type | STOPWATCH |
| Motivity Type | mechanical |
| Display Type | Needle |
| Brand Name | Sense of Clock |
| Origin | Mainland China |
| Type | Desk Clocks |
Instock
There are no reviews yet.