Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Is Smart Device | YES |
| Length | 160mm |
| Width | 160cm |
| Shape | SQUARE |
| Diameter | 160cm |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Motivity Type | Digital |
| Feature | Loudspeaker Mute |
| Material | Digital |
| Pattern | Mario |
| Combination | separates |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
Instock
There are no reviews yet.