Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Is Smart Device | No |
| Length | 100mm |
| Width | 100cm |
| Shape | Geometric |
| Diameter | 100cm |
| Weight | 400g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Model Number | ZYDC628TIME |
| Motivity Type | mechanical |
| Display Type | Needle |
| Feature | Antique Style |
| Material | Acrylic |
| Pattern | ABSTRACT |
| Style | Brief |
| Body Material | Plastic |
| Combination | Multi-piece set |
| Wall Clock Type | 12 mm Sheet |
| Brand Name | Preciser |
| Type | Wall Clocks |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.