Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Geometric |
| Diameter | 7cm |
| Weight | 69g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | study |
| Model Number | L38A5AC606592 |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | Needle |
| Pattern | cartoon/卡通 |
| Style | Brief |
| Body Material | Plastic |
| Combination | separates |
| Brand Name | OOTDTY |
| Type | Wall Clocks |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.