Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.384 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Feature | Radio |
| Material | Plastic, Plastic, Metal |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Digital Radio | Clock Radio |
| Battery Operated Radio | Digital Alarm Clock Radio |
| Color | Black |
| DAB frequency range | 170-240MHz |
| FM frequency range | 87.5-108MHz |
| BT | 5.0 |
| Auto sleep time | 15-90 minutes |
| Screen brightness adjustment level | 3 levels |
| LED screen size | 80*26mm (white light) |
| Battery capacity | 1200mAh, built-in rechargeable battery |
| Dimensions | 160x95x60mm/6.3×3.74×2.36inch |
| Weight | 350g |
Instock
There are no reviews yet.