Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | sand timer |
| Brand Name | XINCHEN |
| Origin | Mainland China |
| Material | acrylic + glass+quicksand |
| Size | 7*7*13cm |
| Color | dark red, light pink, yellow, purple, grass green, blue, orange |
| Time | 5/10/15/20/30/60 minutes |
| Style | modern |
| Applicable Holidays | Valentine's Day, St. Patrick's Day, Mother's Day, Father's Day, Independence Day, Thanksgiving Day, Easter, Christmas |
| Features 1 | sand time meter |
| Features 2 | home decor |
| Features 3 | color sand |
| Features 4 | table decoration items |
| Features 5 | hourglass 5 minutes |
| Features 6 | toothbrush timer |
| Features 7 | sand clock |
| Features 8 | hourglass time |
| Features 9 | living room decoration |
| Features 10 | glass hourglass |
Instock
There are no reviews yet.