Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Model Number | Clock Numerals Parts |
| Display Type | Needle |
| Material | Plastic |
| Pattern | Still life |
| Style | Classic Style |
| Body Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks, Wall Clock Accessories |
| Size | Single High approx 3 cm |
| Color | Gold, Silver, Black |
Instock
There are no reviews yet.