Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Wooden hourglass |
| Brand Name | XINCHEN |
| Origin | Mainland China |
| Material | wood, glass |
| Size | 8*8*14.5cm |
| Color | blue, grass green, light pink, deep red, yellow, purple |
| Time | 10/15/20/30 minutes |
| Style | modern |
| Applicable Holidays | Valentine's Day, Mother's Day, Father's Day, Independence Day, etc |
| Features 1 | three-column wooden hourglass |
| Features 2 | large sand timer |
| Features 3 | natural wood frame |
| Features 4 | handcrafted hourglass |
| Features 5 | home decor |
| Features 6 | modern hourglass |
| Features 7 | desk accessory |
| Features 8 | novelty gift |
| Features 9 | toothbrush timer |
| Features 10 | sport hourglass |
Instock
There are no reviews yet.