Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 20mm |
| Weight | 500g |
| Diameter | 200mm |
| Width | 10mm |
| Model Number | P3 |
| Sheet Size | 8 inch |
| Function | Color Changing |
| Shape | Circular |
| Material | Acrylic |
| Style | CREATIVE |
| Movement Type | Jumping movement |
| Motivity Type | External Power Supply |
| Display Type | DIGITAL |
| Feature | LUMINOVA |
| Brand Name | Sense of Clock |
| Origin | Mainland China |
| Type | Desk Clocks |
Instock
There are no reviews yet.