Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 4 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Form | Single Face |
| Function | Acoustic Control Sensing, Touch Sensing |
| Shape | SQUARE, Square |
| Screen Type | LED |
| Style | Modern Style |
| Motivity Type | Digital, External Power Supply |
| Display Type | DIGITAL, Digital |
| Material | Bamboo & Wooden, Wood |
| Origin | Mainland China |
| Type | Alarm Clocks, Digital |
| Occasion | All season |
| Movement Type | Electronic |
| Feature | Calendars, LUMINOVA |
| Design Style | Classic |
| Size | 14.8×3.9×7.0cm |
Instock
There are no reviews yet.