Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Weight | about 20/setg, about 20g/set |
| Form | Single Face |
| Model Number | Quartz clock movement |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | Loudspeaker Mute |
| Material | Plastic |
| Style | Brief |
| Body Material | Plastic |
| Combination | Four-piece Set |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
| Size | 5.8×5.8×1.8cm |
| Shaft length | 12 mm, Thread approximately 5.5 mm |
| Color | as shown |
| battery | Not included battery |
| Feature 1 | Quartz Clock Repair Movement Hands Wholesale |
| Feature 2 | Wall Clock Quartz Clock Movement Silent |
| Feature 3 | Quartz Clock Clock Parts Large |
| Feature 4 | Mute |
| Feature 5 | Clock Mechanism |
Instock
There are no reviews yet.