Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Length | 160mm |
| Weight | 161g |
| Width | 38mm |
| Model Number | None |
| Shape | Geometric |
| Material | Acrylic |
| Style | CREATIVE |
| Movement Type | Jumping movement |
| Motivity Type | External Power Supply |
| Display Type | DIGITAL |
| Feature | LUMINOVA |
| Brand Name | Sense of Clock |
| Origin | Mainland China |
| Type | Desk Clocks |
Instock
There are no reviews yet.