Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Is Smart Device | No |
| Length | 400mm |
| Width | 40cm |
| Shape | Circular |
| Diameter | 40cm |
| Weight | 120g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Model Number | 3D Acrylic Wall Clock Sticker |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | Swingable, Antique Style |
| Material | Acrylic |
| Pattern | Still life |
| Style | europe |
| Body Material | Acrylic |
| Combination | separates |
| Wall Clock Type | 9 mm Sheet |
| Type | Wall Clocks |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black, Silver, Gold, Red(Pointer color random) |
Instock
There are no reviews yet.