Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.234 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | A0KE9A30229 |
| Origin | Mainland China |
| Material | Wood+Glass |
| Sand Color | White |
| Overall Size | 29×4.7cm/11.42×1.85" |
| Quantity | 1 Pc+2 Screws |
Instock
There are no reviews yet.