Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 100mm |
| Weight | 500g |
| Diameter | 265mm |
| Width | 90mm |
| Model Number | F3 |
| Sheet Size | 12'' |
| Function | Page Turning |
| Shape | Geometric |
| Material | PVC |
| Style | CREATIVE |
| Movement Type | Jumping movement |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | Needle |
| Feature | Calendars |
| Brand Name | Sense of Clock |
| Origin | Mainland China |
| Type | Desk Clocks |
Instock
There are no reviews yet.