Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6 × 2 cm |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Circular |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Model Number | Metal Wall Clock Mechanism Watch Pointer |
| Motivity Type | Quartz |
| Display Type | Needle |
| Feature | Loudspeaker Mute |
| Material | Metal |
| Pattern | Still life |
| Style | Modern Style |
| Combination | Multi-piece set |
| Wall Clock Type | 9 mm Sheet |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
| feature3 | Home Clock Pointer |
| feature2 | Durable Clock Hands |
| feature4 | Clock Parts |
| feature1 | Clock Hands |
| feature5 | Clock Accessories |
Instock
There are no reviews yet.