Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 9 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Geometric |
| Feature | Antique Style |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
| Color | Silver, Gold, Black |
| Apply to | clock repair, DIY clock and so on |
| Size | Length 2 cm |
Instock
There are no reviews yet.